LOGG INN FOR DELTAGERE

Glemt passord?

Avbryt

GLEMT PASSORD

Avbryt

VELG NYTT PASSORD

Avbryt

VI HAR SENDT DEG EN E-POST

Om kort tid vil du motta en e-post fra oss. Følg lenken i meldingen for å lage nytt passord.

Husk å sjekke spam-filteret ditt dersom du ikke finner den.

SIKT2016

24.- 25. OKTOBER
ÅLESUND

SIKT-TEAM

Gry MølleskogGry Mølleskog
Hoffsjef
Det kongelige hoff
gry.molleskog@slottet.no

Harald SolbergHarald Solberg
Leder av Det kongelige sekretariat
Det kongelige hoff
harald.solberg@slottet.no

Olav Heian-EngdalOlav Heian-Engdal
Ass. sekretariatsleder
Det kongelige hoff
olav.heian-engdal@slottet.no

Jon RisdalJon Vatne Risdal
Rådgiver
Det kongelige hoff
jon.vatne.risdal@slottet.no

Zakia AkkouhZakia Akkouh
Rådgiver
Det kongelige hoff
zakia.akkouh@slottet.no

Hågen SetranHågen Setran
HR-sjef
Det kongelige hoff
haagen.setran@slottet.no

Kjersti MyreneKjersti Myrene
Bibliotekar
Det kongelige hoff
kjersti.myrene@slottet.no

Aud BergsveenAud Bergsveen
Sjåfør
Det kongelige hoff

Marianne HagenMarianne Hagen
Kommunikasjonssjef
Det kongelige hoff
marianne.hagen@slottet.no

Christian LagaardChristian Lagaard
Kommunikasjonsrådgiver
Det kongelige hoff
christian.lagaard@slottet.no

Grete BergaminiGrete Bergamini
Seniorsekretær
Det kongelige hoff
grete.bergamini@slottet.no

Karl Tore SlåttnesKarl Tore Slåttnes
Sikkerhetsrådgiver
Det kongelige hoff
karl.tore.slaatnes@slottet.no

Marius Borg HøibyMarius Borg Høiby

Adam IkdalAdam Ikdal
Stiftelsen SIKT
ikdal.adam@bcg.com

Siri Hjelmbrekke HveemSiri Hjelmbrekke Hveem
Produksjonsleder
sirihveem@gmail.com